Filtr HEPA PB i V

Zastosowanie

Ultrafiltry typu PB służą do odfiltrowywania zawieszonych cząsteczek typu bakterii, wirusów, sadzy, pyłów, etc. Filtry te przeznaczone służą do stosowania w systemach doprowadzania i wyprowadzania powietrza lub w instalacjach czystych pomieszczeń (tzw. Clean Rooms) w przemyśle nuklearnym, elektronicznym, optycznym, medycznym lub chemicznym.
Ultrafiltry typu PB można łączyć w wiele jednostek dla dostosowania do większości zastosowań, w szczególności przy ograniczonej dostępnej przestrzeni.
Filtry te zapewniają uzyskanie wysokiej jakości powietrza i charakteryzują się długą żywotnością. Proces produkcyjny zapewnia produkcję wysokiej jakości wyrobów. Materiał filtracyjny testowany jest pod względem przenikania, spadku ciśnienia, wytrzymałości na rozciąganie, gęstości, ciężaru i hydrofobowości. Każdy filtr „glass” poddawany jest badaniu mgłą olejową.

Materiały filtracyjne

Ultrafiltry PB (blue,red,yellow,glass) są zespołami komórek niewymagającymi konserwacji, o wymiarach 86.5 x 202 x 600 mm, składającymi się z ramy komórki wykonanej ze stali ocynkowanej/stali nierdzewnej/aluminium, z materiałem filtracyjnym samonośnym z mini fałdami, z celulozy i włókien szklanych.